Huawei Body Fat Scale AH100 – pierwsza waga producenta trafia do sprzedaży

768 0
Huawei to nie tylko smartfony. Chiński producent zaprezentował pierwszą wagę w swojej ofercie – Body Fat Scale AH100.

Huawei Body Fat Scale AH100
Huawei Body Fat Scale AH100

Waga Huawei Body Fat Scale AH100 została stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jest kolejnym elementem ekosystemu, który pozwoli na stałe monitorowanie stanu zdrowia i postępów w treningu. Obok klasycznego wskazywania wagi ciała, urządzenie dostarcza danych na temat zawartości tkanki tłuszczowej, BMI, masy mięśni, zawartości wody w organizmie, masy tkanki kostnej, BMR (Wskaźnik Podstawowej Przemiany Materii).

Urządzenie łączy się ze smartfonem bezprzewodowo dzięki transmisji Bluetooth. Postępy i stan zdrowia można analizować w aplikacji Huawei Body Fat Scale. Program nie tylko na bieżąco zapisuje dane, ale pozwala na ich analizę na osi czasu. Dzięki temu możliwa jest weryfikacja efektów treningu czy diety. Postępami można w prosty sposób dzielić się na portalach społecznościowych.

Co więcej, aplikacja zbiera również dane z zegarka Huawei Watch 2 oraz smartfonów Huawei. Dzięki temu użytkownik otrzymuje kompleksową analizę postępów w czasie rzeczywistym.

Waga obsługuje język polski. Pozwala na zbieranie danych aż 10 osób. Wykonana jest z białego hartowanego szkła z podświetleniem LED i waży 1.85kg. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami z systemem Android od wersji 4.4 oraz iOS od wersji 8.0.

Waga jest już dostępna w sklepach x-kom.pl, Mediamarkt i Saturn. Jej cena wynosi: 199 złotych.

Huawei Body Fat Scale AH100
Huawei Body Fat Scale AH100

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *