HTC Vive Pro – poznaliśmy datę premiery i cenę gogli VR

327 0
HTC ogłosiło datę premiery następcy, wysłużonych już, gogli VR – HTC Vive. Vive Pro, bo o nich mowa, trafią do sprzedaży już 5 kwietnia. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem rzeczonych gogli VR to musicie liczyć się z wydatkiem 879 Euro (około 3710 złotych).

HTC Vive Pro
HTC Vive Pro

HTC Vive Pro będzie bez wątpienia kosztowną zabawką, co otrzymujemy za tą niemałą kwotę? Przede wszystkim zmodyfikowaną konstrukcję, która ma nie tylko zapewnić większą wygodę użytkowania, ale również lepszą immersję z produkcjami VR. Do tego usprawniono wyświetlacze, HTC Vive Pro ma ich dwa (AMOLED) o łącznej rozdzielczości 2880 x 1600 pikseli (co stanowi wzrost o 78% w stosunku do oryginalnego Vive), z 110-stopniowymi kątami widzenia i odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Na uwagę zasługują również zintegrowane słuchawki ze wsparciem dla dźwięku przestrzennego.

Z okazji premiery Vive Pro HTC zdecydowało się na obniżenie ceny starszego modelu. Koszt nabycia pierwszej generacji gogli HTC Vive to teraz 599 Euro.

HTC Vive Pro są aktualnie dostępne w przedsprzedaży. Wszyscy chętni, którzy zdecydują się na zakup gogli do 3 kwietnia, otrzymają dodatkowo 6-miesięczną subskrypcję Viveport – serwisu z produkcjami dedykowanymi goglom od HTC.

HTC Vive Pro
HTC Vive Pro

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *