HTC VIVE na targach Paris Games Week 2015

137 0

HTC poinformowało, że gogle wirtualnej rzeczywistości HTC Vive zostały docenione przez organizatorów prestiżowych targów Paris Games Week 2015. Urządzenie zdobyło nagrodę dla najlepszego akcesorium, pokonując tym samym pozostałych pretendentów do tytułu. Uznanie ze strony PGW to kolejny, po sierpniowych targach Gamescom 2015, sukces HTC Vive.

htc

Zwycięstwo francuski oddział HTC zakomunikował na Twitterze.

W wyborze mogły pomóc nowe materiały demo, które zadebiutowały podczas paryskich targów. Goście po raz pierwszy otrzymali szansę, m.in. wcielenia się za sprawą HTC Vive w postać Johna Wicka, w grze FPS opartej na kinowym hicie pod tym samym tytułem – John Wick – wytwórni Lionsgate; lub zmierzenia się osobiście z zagładą zombie w grze Arizona Sunshine.

Szóste już targi Paris Games Week, zorganizowane w dniach 28 października – 1 listopada to obecnie druga tego typu impreza w Europie. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 300 tysięcy odwiedzających. Goście targów mieli możliwość, m.in. osobistego przetestowania systemu rzeczywistości wirtualnej HTC Vive.

Źródło: HTC

Related Post

Nowy iPad Pro w Polsce

Posted by - 7 kwietnia 2016 0
Jak już Was informowaliśmy, nowy iPad powstał w oparciu o koncepcję zmniejszenia ekranu, dla zapewnienia większej wygody użytkownika. Jak twierdzi…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *