HTC U12 – specyfikacja, data premiery – poznaliśmy nowe informacje na temat urządzenia

284 0
HTC to przykład korporacji, która pomimo niesprzyjających warunków (ciągłe straty finansowe działu mobilnego) wciąż stara się robić swoje i dostarczać nam kolejne urządzenia. W drodze na sklepowe półki jest flagowiec HTC U12, który według informacji leakstera – LlabTooFeR, ma zadebiutować już w kwietniu.

Co więcej, LlabTooFeR zdradził nie tylko przybliżoną datę premiery urządzenia, ale również jego domniemaną specyfikację. Na co zatem możemy liczyć? HTC U12 ma otrzymać: 5,99-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD+, procesor Snapdragon 845, 6GB RAM’u, 256 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 3420 mAh.

Na tylnym panelu smartfonu pojawić się ma podwójny aparat główny z matrycami o rozdzielczości 16 Mpix i 12 Mpix.

Całość zostanie zamknięta w obudowie wykonanej zgodnie z IP68 i wykorzystującej Edge Sense 2.0.

Trzeba przyznać, że informacje podane przez LlabTooFeR prezentują się dość wiarygodnie, szczególnie, że częściowo pokrywają się one z wcześniejszymi „przeciekami” na temat urządzenia. Model HTC U11 pokazał, że tajwański producent zmierza w dobrym kierunku, możemy sobie tylko życzyć aby podobnie było w wypadku jego następcy.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *