HP Sprocket – mobilna drukarka fotograficzna trafia do Polski

695 0
Przed kilkoma dniami pisaliśmy wam o ciekawym Moto Mod – Polaroid Insta-Share Printer, który umożliwia natychmiastowe drukowanie wykonanych zdjęć. Z wiadomych przyczyn produkt przeznaczony jest tylko dla posiadaczy smartfonów Motoroli z serii Moto Z. Co jednak jeśli chcecie uzyskać podobną funkcjonalność na dowolnym smartfonie z Androidem lub iOS-em? Z pomocą przychodzi HP i ich najnowsza drukarka – HP Sprocket.

HP Sprocket
HP Sprocket

HP Sprocket to mobilna drukarka fotograficzna o filigranowych rozmiarach, która dzięki wykorzystaniu technologii ZINK Zero drukuje kolorowe zdjęcia o wymiarach 5 x 7,6 cm, bez wykorzystania atramentu. HP Sprocket połączymy z dowolnym urządzeniem działającym pod kontrolą systemów Android lub iOS za pomocą Bluetooth.

Producent oddał do naszej dyspozycji również darmową aplikację mobilną HP Sprocket App, która pozwala upiększyć i spersonalizować fotografie jeszcze przed wydrukiem. Dzięki możliwości przypisania do aplikacji kont z serwisów społecznościowych (Instagram, Facebook, Google) edycji można poddać zdjęcia zarówno z pamięci wewnętrznej smartfonu, jak i te, które wcześniej udostępniono w serwisach społecznościowych.

HP Sprocket dostępne jest w sprzedaży w dwóch kolorach: białym i czarnym. Drukarkę wyceniono na 599 złotych. Paczka papieru HP ZINK Photo Paper (20 arkuszy) to wydatek około 40 złotych.

HP Sprocket
HP Sprocket

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

LG Ray zaprezentowany

Posted by - 25 listopada 2015 0
LG oficjalnie zapowiedziało dzisiaj nowy smartfon – LG Ray. Model ten posiada  5,5-calowy wyświetlacz HD. Napędza go ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 1…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *