Heroes of The Storm z nową postacią i wydarzeniem

391 0
Blizzard stale rozwija swoją darmową produkcję – Heroes of the Strom. Na europejskie serwery gry trafiła właśnie najnowsza aktualizacja oznaczona numerkiem 30.0, wprowadzająca między innymi nową postać – łowczynię Maiev.

Maiev to postać dobrze znana sympatykom uniwersum Warcrafta. W HoTS Maiev reprezentować będzie klasę zabójców, jej zdolności prezentują się następująco:

  • Wachlarz Ostrzy (Q)

Zadaje 180 pkt. obrażeń przeciwnikom na obszarze o kształcie półksiężyca. Trafienie co najmniej 2 wrogich bohaterów Wachlarzem Ostrzy skraca czas odnowienia tej zdolności do 0.5 sek. i zwraca jej koszt many.

  • Mroczne Spętanie (W)

Kolejny atak podstawowy Maiev wywołuje rozpłatanie i powoduje przytwierdzenie pęt do trafionych wrogich bohaterów na 2.5 sek. Jeśli spętany bohater oddali się od Maiev, zostanie przyciągnięty w jej kierunku i otrzyma 110 pkt. obrażeń, a pęta zostaną zerwane.

  • Duch Pomsty (E)

Maiev wysyła swój cień przed siebie. Cień powraca do miejsca, z którego został wysłany, i zadaje wszystkim napotkanym po drodze przeciwnikom 100 pkt. obrażeń. Zadaje wrogim bohaterom obrażenia zwiększone o 100%. Ponowna aktywacja powoduje Mignięcie do miejsca, w którym znajduje się cień.

  • Dysk Uwięzienia (R)

Maiev ciska glewią we wskazanym kierunku. Jeśli trafiony zostanie wrogi bohater, można ponownie aktywować Dysk Uwięzienia, aby pozbawić cel pola widzenia i objąć go działaniem Zatrzymania Czasu na 4 sek. Dysk Uwięzienia aktywuje się automatycznie 6 sek. po trafieniu bohatera.

  • Klatka Nadzorcy (R)

Maiev przywołuje 8 Awatarów Nadzorcy, które tworzą pierścień wokół niej. Wrodzy bohaterowie, którzy po upływie 1.5 sek. dotkną jednego z Awatarów, zostają odrzuceni w kierunku środka klatki, zaś Awatar zostaje pochłonięty. Awatary Nadzorcy utrzymują się przez 7 sek.

Oprócz nowej postaci do gry zawitało także nowe wydarzenie – Księżycowe Święto, podczas którego będziemy mogli zdobyć unikatowe skórki i dodatki. Księżycowe Święto potrwa do 5 marca.

Nie mogło również zabraknąć zmian w balansie, tym razem „pod lupę” wzięto: Szarogrzywego, Maltaela, Hanzo, Genji’ego, Tyraela oraz Por. Morales.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *