Hellblade: Senua’s Sacrifice trafi na Xbox One!

210 0
Dotychczasowy konsolowy exclusive PlayStation 4 – Hellblade: Senua’s Sacrifice zadebiutuje na Xbox One już 11 kwietnia.

Produkcja studia Ninja Theory była do tej pory dostępna wyłącznie na konsoli PS4 i PC-tach, twórcy poinformowali, że Hellblade: Senua’s Sacrifice już niebawem trafi na Xbox’a One. Co więcej gra otrzyma liczne usprawnienia na konsoli Xbox One X. Gracze otrzymają do wyboru jeden z trzech trybów: lepsza rozdzielczość (do 4K), lepsza jakość grafiki i efektów specjalnych lub płynniejsza rozgrywka (do 60 klatek na sekundę).

Hellblade: Senua’s Sacrifice to wyjątkową opowieść o celtyckiej wojowniczce o imieniu Senua, która wyrusza w podróż do piekła z nordyckiej mitologii aby uratować duszę swojego ukochanego. Główna bohaterka musi radzić sobie nie tylko z licznymi monstrami, ale również własnymi słabościami w postaci pogłębiającej się choroby psychicznej. Gra otrzymała wiele nagród za kreację głównej bohaterki. Produkcję wyceniono na 123,99 zł.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *