Hearthstone otrzymuje nowy dodatek – Wiedźmi Las

669 0
Blizzard zapowiedział właśnie pierwszy tegoroczny dodatek do karcianki Hearthstone. „Wiedźmi Las” wprowadzi do gry 135 nowych kart oraz dwie nowe mechaniki.

Pierwszą nową mechaniką jest „Echo” – po zagraniu karty do naszej ręki trafia jej upiorna kopia, którą możemy ponownie zagrać, i tak w kółko. Pod koniec tury upiorne kopie danej karty znikają.

Druga nowa mechanika to „Zryw”, który powoduje, że stronnik może zaatakować od razu w tej samej turze, w której trafił na planszę. Jest jednak jedno ale, sojusznicy ze zrywem nie mogą w swojej pierwszej turze atakować wrogich bohaterów.

„Wiedźmi Las” nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale twórcy ujawnili, że dodatek powinien trafić do nas w okolicach kwietnia. Poniżej możecie przyjrzeć się pierwszym ujawnionym kartom z najnowszego rozszerzenia do Hearthstone.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Mobilna konferencja od ClearOne

Posted by - 14 września 2015 0
Współczesny model prowadzenia biznesu zakłada częste organizowanie rozmaitych tele czy wideokonferencji z klientami, centralą firmy lub zespołem pracującym zdalnie przy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *