HBO GO w Plusie

189 0

Plus HBO Go

Plus umożliwił swoim klientom zakup dostępu do serwisu HBO GO z abonamentem za telefon komórkowy z Internetem lub abonamentem Internetu LTE. Na start oferuje możliwość korzystania z usługi przez dwa miesiące w prezencie. Nowa usługa jest dostępna od 3 września.

HBO GO jest serwisem online, w którym za miesięczną opłatą widzowie mogą oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, smartfon, Smart TV, dekoder. Dodatkowo w HBO GO można oglądać główny kanał HBO  za pośrednictwem wideo streamingu (HBO Live). Od innych serwisów online HBO GO odróżnia jakość oferowanego kontentu, na który składają się:

  • pełne sezony kultowych seriali produkcji HBO np. Gra o tron, Rodzina Soprano, Seks w wielkim mieście, Zakazane imperium, Detektyw
  • polskie produkcje HBO np. Wataha, Bez tajemnic, a wkrótce nowy serial Pakt
  • najnowsze hity filmowe największych hollywoodzkich wytwórni
  • starannie dobierane produkcje europejskie i światowe, w tym tytuły wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych
  • poruszające dokumenty

W sumie za pośrednictwem strony  HBO Go lub aplikacji mobilnej użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 2000 godzin najwyższej klasy rozrywki filmowej, z której mogą korzystać przez Internet.

 

Klienci Plusa, którzy od 3 września podpiszą nową umowę lub przedłużą umowę w ofertach JA+ Abonament lub JA+ Internet LTE z abonamentem za min. 49,99 zł uzyskują możliwość korzystania z serwisu HBO GO przez dwa miesiące w prezencie. Po tym okresie mogą zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać za dodatkową opłatą. Z serwisu HBO GO jako usługi dodatkowej mogą również skorzystać klienci Plusa będący w trakcie abonamentu na usługę głosową z Internetem lub Internet. Standardowa cena usługi HBO GO w Plusie to 30 zł miesięcznie, natomiast cena w promocjach to 20 zł miesięcznie.

Wszyscy, którzy zakupią HBO GO do końca roku będą mogli korzystać z nielimitowanej transmisji danych do strony internetowej lub aplikacji serwisu. Dzięki temu podczas oglądania materiałów nie będą zużywać pakietów internetowych ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z tego serwisu. Z usługi można korzystać łącząc się także za pośrednictwem dowolnego łącza internetowego np. WiFi.

Aby aktywować usługę wystarczy wysłać SMS-a ze swojego numeru w Plusie pod bezpłatny numer 8038 o treści AKT HBOGO. Następnie, po potwierdzeniu zgody na warunki dostępu do serwisu, Klient otrzymuje SMS z kodem umożliwiającym rejestrację na www.hbogo.pl lub w aplikacji HBO GO pobranej na swój smartfon albo tablet.

Aktywacji można też dokonać łącząc się z sieci Plus ze stroną www.plus.pl/hbogo i podając adres e-mail. Wówczas kod umożliwiający rejestrację wysyłany jest na adres e-mail. Dzięki temu Klienci Plus Internetu będą mogli w łatwiejszy sposób włączyć usługę.

Po założeniu konta w serwisie HBO GO klienci uzyskują dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali oraz do kanału HBO HD. Każdy może do serwisu podpiąć do czterech urządzeń w ramach tej samej lub różnych platform sprzętowych (smartfon, tablet, PC, smart TV, dekoder), z możliwością jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach.

źródło: Plus

 

Related Post

Meizu M3E dla fanów Star Trek

Posted by - 31 sierpnia 2016 0
Fani Star Treka mogą szykować pieniądze, chiński producent zdecydował się na wypuszczenie limitowanej edycji smartfona Meizu M3E inspirowanego najnowszym filmem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *