GRID Autosport trafi na iOS’a już 27 listopada

447 0
W maju Codemasters zapowiedziało, że popularna seria wyścigów samochodowych – GRID, trafi na urządzenia mobilne jeszcze w tym roku. „Mistrzowie Kodu” słowa dotrzymali bowiem GRID Autosport zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek.

Za przeniesienie gry na urządzenia mobilne odpowiada studia Feral Interactive. Wersja, która zadebiutuje już za kilka dni będzie przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy iPhone’ów i iPadów’ów. „Androidowi” gracze muszą uzbroić się w cierpliwość bowiem twórcy nie podali jeszcze dokładnej daty premiery na system Google.

GRID Autosport pozwoli nam zasiąść za sterami blisko 75 wyjątkowych maszyn i ścigać się w 22 kultowych lokacjach. Co ważne gra nie będzie zawierać mikropłatności, płacimy raz i mamy dostęp do pełnej zawartości. Feral Interactive wyceniło swoje dzieło na niecałe 11 Euro (około 46 złotych).

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Fair Play w sieci PLAY

Posted by - 16 marca 2016 0
Play wprowadza Program Promocyjny FAIR PLAY. Pierwszy w Polsce Program, który pozwala Klientom abonamentowym sieci na zmianę swojej decyzji. W…

Najlepsze antywirusy na Maca

Posted by - 29 grudnia 2021 0
AV-TEST wziął pod lupę antywirusy dla komputerów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego MacOS Big Sur. Najwyższe oceny otrzymały produkty firmy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *