Gra„>observer_” otrzyma hollywoodzką ekranizację

593 0
Bloober Team zdradziło dzisiaj sporo ciekawych informacji na temat swojej przyszłości. Jak się jednak okazało to nie wszystkie informacje jakie do przekazania ma dzisiaj krakowskie studio. Gra „>observer_” doczeka się filmowej adaptacji. Firmą odpowiedzialną za cały proces produkcji filmu na podstawie gry będzie hollywoodzka wytwórnia Zero Gravity.

„>observer_”

Realizacja filmu na podstawie gry „>observer_” wpisuje się w ogłoszoną dziś przez spółkę strategię biznesową. Jak zdradził prezes Bloober Team – Piotr Babieno, firma nie ma zamiaru ograniczać się wyłącznie do produkowania gier.

„Chcemy produkować wysokiej jakości gry z segmenty Premium, jednocześnie rozwijając własne IP na różnych polach eksploatacji. Nasze doświadczenie i współpraca z najważniejszymi światowymi firmami z branży rozrywki pozwolą nam w niedługim czasie prześcignąć konkurencję w naszym segmencie rynku.” – Piotr Babieno

Zero Gravity z siedzibą w Los Angeles jest producentem filmowym i telewizyjnym, który współpracuje ze światowej sławy scenarzystami, reżyserami, aktorami oraz osobami zarządzającymi produkcją z branży kinowej i telewizyjnej, w tym m.in. z platformą Netflix. Firma zajmuje się całym procesem produkcji od strony finansowej, realizatorskiej i sprzedażowej. Dotychczas wyprodukowała ponad 20 filmów różnego gatunku m.in. „Beast of No Nation” nominowany do Złotego Globu, „The Cooler” nominowany do Oscara, kultowy „Running Scared” („Potęga strachu”) „The Accountant” („Księgowy” z Benem Afleckiem w roli głównej), popularny amerykański serial telewizyjny „Ozark” (z Jasononem Batemanem), „How it Ends” (z Theo Jamesem oraz Forestem Whitakerem w rolach głównych), czy nadchodzący „Proud Mary” (z Taraji P. Henson).

„Bardzo cieszymy się ze współpracy zawiązanej z Piotrem i ze studiem Bloober Team przy produkcji filmowej na podstawie gry „>observer_”. Trudno wyobrazić sobie lepszego partnera do współpracy z tak atrakcyjną historią do opowiedzenia.” – podsumowuje Tai Duncan z Zero Gravity.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowe twarze wspierają Play

Posted by - 22 lutego 2015 0
Play wystartował z nową kampanią promującą swoje oferty. I z nowymi twarzami. Do znanych gwiazd, które reklamują tego operatora dołączyła…

Nowa oferta JA+ Mix

Posted by - 21 marca 2016 0
  Od 22 marca wchodzi w życie nowa oferta JA+ Mix. To oferta z rozmowami, SMS-ami oraz Internetem i darmowym…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *