God of War w złocie! Nic już nie przeszkodzi Kratosowi w powrocie!

252 0
Cory Barlog – lider studia Santa Monica poinformował, że prace na najnowszą odsłoną God Of War zostały zakończone i gra niebawem trafi do tłoczni, a stamtąd już na sklepowe półki.

Twórcom udało się uzyskać złoty status swojej produkcji na blisko miesiąc przed premierą, która odbędzie się 20 kwietnia. W emocjonalnym wpisie na PlayStation Blog Cory Barlog zdradził, że praca nad nową odsłoną przygód Kratosa było jedną z najstraszniejszych i jednocześnie najwspanialszych rzeczy jakie kiedykolwiek zrobił.

Nieco wcześniej twórcy zdradzili, że w grze dostępne będą cztery poziomy trudności. Najwyższy z nich ma być wyzwaniem nawet dla najbardziej sprawnych graczy. Studio Santa Monica zdecydowało, że w wypadku najwyższego poziomu trudności nie pójdzie na łatwiznę podbijając jedynie statystyki przeciwników, ale przeprogramuje ich zachowania. Możemy zatem liczyć na bardziej agresywnych i nieprzewidywalnych adwersarzy.

Jest znakomita wiadomość, szczególnie, że najnowszy God of War to gra stricte singlowa. Po pierwszym przejściu gry można spróbować swoich sił na zmodyfikowanym poziome trudności, chyba, że odważycie się od razu wskoczyć na głęboką wodę. Czekacie na powrót Kratosa?

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *