Gear S2 dostępny w Polsce.

135 0

Firma Samsung zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego inteligentnego zegarka Gear S2. Urządzenie charakteryzuje się klasycznym designem, a  obracany pierścień pozwala na komfortową i precyzyjną obsługę urządzenia, tym samym ułatwiając dostęp do powiadomień i aplikacji.

Przedsprzedaż Samsung Gear S2 w Polsce rozpocznie się 16 października br. i będzie trwała do 2 listopada. Od 3 listopada br. zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach.

Gear S2 będzie dostępny w dwóch wersjach – Gear S2 i Gear S2 Classic – zaprojektowanych z myślą o odmiennych upodobaniach i preferencjach użytkowników. Gear S2 Classic z eleganckim czarnym wykończeniem i dopasowanym do jego stylu skórzanym paskiem przeznaczony jest dla osób preferujących tradycyjny wygląd zegarka. Uniwersalne mocowanie pozwoli dodatkowo na dowolną wymianę paska u każdego zegarmistrza. Otwiera to wiele możliwości związanych z personalizacją zegarka w zależności od potrzeb użytkownika. Wersja Gear S2 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy wybierają wzornictwo sportowe i minimalistyczne. Koperta w obu modelach została wykonana ze stali nierdzewnej.

To lekkie i niewielkich rozmiarów urządzenie ma zaledwie 11,4 mm grubości. Ekran Super AMOLED o średnicy 1,2-cala ma rozdzielczość 360 x 360 (302 ppi). Samsung Gear S2 charakteryzuje się intuicyjnym, niestandardowym interfejsem i zaawansowanymi funkcjami, które pozwalają użytkownikom na optymalizację urządzenia, dostosowanie go do swoich potrzeb i przyjemną obsługę. Dostęp do szeregu powiadomień i aplikacji można szybko i łatwo uzyskać poprzez obrót pierścienia zegarka.

Aplikacje oraz otwarte SDK

Nowe funkcje fitness w smartwatchu Gear S2 zachęcają do zdrowego i aktywnego trybu życia. Dzięki 24-godzinnemu dziennikowi, użytkownicy mogą łatwo sprawdzać trendy i postępy w codziennej aktywności i trzymać się wyznaczonych celów.

Bateria wystarcza na 2–3 dni pracy i można ją ładować w bardzo prosty sposób – na dołączonym do zestawu module ładowania bezprzewodowego.

Gear S2 będzie dostępny w czarnej kopercie z czarny paskiem oraz w srebrnej kopercie z białym paskiem. Natomiast Gear S2 Classic będzie dostępny w czarnej kopercie ze skórzanym paskiem.

Zamówienia na Gear S2 można składać na http://sklepsamsung.pl/

gear_s2_sport_white_left gear_s2_sport_white_front gear_s2_sport_white_back gear_s2_classic_right gear_s2_classic_left gear_s2_sport_white_r30 gear_s2_classic_front gear_s2_lifestyle_02

https://youtu.be/pHnvmb5vyM8

Specyfikacja techniczna: Gear S2 i Gear S2 Classic:

Wyświetlacz 1,2″, okrągły Super AMOLED, 360 x 360, 302 ppi
Procesor dwurdzeniowy 1,0 GHz
System operacyjny Platforma urządzeń ubieralnych na bazie systemu Tizen
Audio 1 mikrofon

Kodek: MP3/AAC/AAC+/eAAC+

Format: MP3, M4A, AAC, OGG

Pamięć Wielkość pamięci: 4 GB pamięci wewnętrznej / RAM: 512 MB
Funkcje Komunikacja:

–   kontakty, powiadomienia, wiadomości, e-mail,

–   domyślny tekst, rozpoznawanie mowy, emotikony, klawiatury

Zdrowie i aktywność fizyczna:

–   S Health, Nike+ Running, Healthy Watch Face and Widget

Informacje:

–   kalendarz, wiadomości, mapy i nawigacja, pogoda

Multimedia:

–   odtwarzacz muzyki, galeria

Inne:

–   S Voice, Voice Memo, Find My Device, Power Saving Mode,

Safety Assistance, Privacy Lock

Certyfikat IP68 – odporność na pył i wodę
Usługi Samsung Aplikacje Samsung Gear
Łączność Wi-Fi: 802.11 b/g/n

Bluetooth®: 4.1

NFC

Czujnik akcelerometr, żyroskop, tętno, światło otoczenia, barometr
Wymiary Gear S2: 42,3 x 49,8 x 11,4 mm (47 g)

Gear S2 Classic: 39,9 x 43,6 x 11,4 mm (42 g)

Bateria Ładowanie bezprzewodowe

250 mAh Li-ion

Typowy czas pracy 2–3 dni

Related Post

Bitdefender o ofensywie mobilnych wirusów

Posted by - 10 grudnia 2021 0
Bitdefender opublikował raport „The Bitdefender Threat Debrief” opisujący krajobraz cyberzagrożeń w październiku. Autorzy publikacji dużo miejsca poświęcają bezpieczeństwu użytkowników smartfonów.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *