Galaxy Note 9 zadebiutuje wcześniej niż poprzednicy?

381 0
Ciekawe informacje napływają do nas z Korei Południowej. Samsung chce w tym roku wyprzedzić swoją największą konkurencję (czyt. Apple) i planuje przyśpieszoną premierę Galaxy Note 9.

Pośpiech przy tak skomplikowanych procesach jak tworzenie i produkcja smartfonu nie jest wskazany. Wydaje się jednak, że Samsung już zapomniał o wybuchającym Note 7 i chce aby najnowszy przedstawiciel serii Note zadebiutował przed ofertą Apple.

Najnowsze informacje sugerują, że aby zrealizować ten plan koreański producent już rozpoczął testy oprogramowania przyszłego Note’a. Warto przypomnieć, że podobny proces przechodził Galaxy S9, który ukazał się na rynku blisko miesiąc wcześniej niż jego poprzednik.

Wcześniejsze testy oprogramowania Note 9 mają spowodować, że ten również ukarze się na rynku około miesiąca wcześniej niż Note 8, który, przypomnijmy, zaprezentowano 23 sierpnia 2017 roku.

Czy Samsung obiera dobrą strategię, o tym przekonamy się najwcześniej za kilka miesięcy, gdy pojawią się pierwsze podsumowania wyników sprzedaży wszystkich producentów.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Dwie nowości u "Czwartego"

Posted by - 23 lutego 2015 0
Play wprowadził kolejne dwie nowości do swojej oferty. Pierwszą z nich jest BlackBerry Classic. To nowoczesny smartfon nawiązujący designem do kultowych…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *