Funkcja „ciężarówki” w aplikacji Navitel Navigator

129 0

 

Navitel Road Truck

Navitel udostępnił ważną dla kierowców samochodów ciężarowych funkcję umożliwiającą ustawienie trasy z uwzględnieniem dróg wyłączonych dla pojazdów o masie przekraczającej 3.5 tony.

Wystarczy wejść w menu główne, aby w ustawieniach wybrać rodzaj pojazdu zaznaczając „samochód ciężarowy”. Przed użytkownikiem pojawia się szereg opcji, takich jak długość, szerokość i wysokość pojazdu, masa całkowita, nacisk na oś oraz inne ważne parametry.

– Naszym rozwiązaniem mogą być zainteresowane zarówno osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie usług transportowych, kurierzy oraz firmy przewozowe. Często zdarza się, że będąc służbowo w obcym mieście kierowcy ciężarówek korzystają z dróg, po których nie mogą się poruszać ze względu na tonaż pojazdu. Korzystając z funkcji „ciężarówki” w aplikacji Navitel Navigator możemy być pewni, że unikniemy mandatu i stresujących sytuacji związanych z łamaniem zakazów – twierdzi Tobiasz Jankowski, Prezes polskiego oddziału firmy Navitel.

IMG_0058

Opcja „samochód ciężarowy” jest zupełnie darmowa dla wszystkich użytkowników aplikacji Navitel Navigator, a w okresie freemium aktywna przez siedem dni.

źródło: Navitel

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *