For Honor z dedykowanymi serwerami na konsolach!

442 0
Po miesiącach próśb ze strony fanów Ubisoft wreszcie udostępni dedykowane serwery na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

For Honor jest z nami już ponad rok, gra mogła się pochwalić dużym zainteresowaniem w dniu premiery, jednak później przyszły liczne problemy. Kiepski balans postaci, fatalna infrastruktura sieciowa uniemożliwiająca zabawę czy wreszcie podejrzane praktyki z lootboxami w grze sprawiły, że od For Honor odwróciło się wielu graczy. Na szczęście (bo to mimo wszystko zacna produkcja) twórcy zaczęli wsłuchiwać się w głosy graczy i przez ponad rok regularnie dostarczali nową zawartość, poprawiali błędy i ulepszali For Honor. Dzisiejsza aktualizacja wprowadzająca dedykowane serwery na konsolach jest swego rodzaju zamknięciem pierwszego rozdziału For Honor.

Warto wspomnieć, że obecnie trwa już 5 sezon zmagań pomiędzy frakcjami świata For Honor – „Era Wilków”. Do zdobycia są unikatowe elementy wyposażenia i bronie, oprócz tego niektóre postacie zostały gruntownie przebudowane.

Ja wróciłem do For Honor niecałe trzy tygodnie temu. Jeśli podobnie jak ja zagrywaliście się w produkcję Ubisoftu w okolicach premiery, to mogę wam szczerze napisać: Wracajcie i grajcie! For Honor jest wreszcie takie, jakie powinno być od samego początku.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

WiFi Calling w Plusie

Posted by - 21 września 2015 0
Plus udostępnia do testów swoim klientom nową usługę Wi-Fi Dzięki nowej usłudze Wi-Fi Calling, dzięki której można rozmawiać bez zasięgu…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *