Folx – wystartował nowy operator komórkowy

746 3
Do dostępnych w Polsce operatorów komórkowych dołączył właśnie Folx – pierwszy operator działający na zasadzie subskrypcji.

Folx chce stawiać na prostotę i wygodę, operator zrezygnował z licznych abonamentów i oferuje jedną subskrypcję w cenie 29,99 zł miesięcznie. Co otrzymujemy w zamian? Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB internetu i roaming w UE bez dodatkowych opłat. Co więcej, jak przystało na subskrypcję w każdej chwili możemy z niej zrezygnować. Całą usługę będziemy mogli kontrolować za pomocą aplikacji, a działać ma ona intuicyjnie jak np. Netflix. Podpinamy kartę płatniczą do konta Folx, a aplikacja załatwi za nas resztę.

Operator chwali się, że karta SIM dotrze we wskazane przez nas miejsce nawet w 15 minut. Niestety póki co kartę zamówimy tylko w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i na terenie konurbacji śląskiej. Więcej dowiecie się na oficjalnej stronie Folx.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowinki od OPPO

Posted by - 15 lipca 2020 0
OPPO wprowadza technologię szybkiego ładowania 125 W, technologię bezprzewodowego szybkiego ładowania AirVOOC 65 W oraz miniładowarkę SuperVOOC o mocy 50…

Spadek zysku Samsunga

Posted by - 29 stycznia 2015 0
Samsung Electronics miał w czwartym kwartale 5,35 bln wonów zysku (4,9 mld USD). To wynik o 27 proc. niższy niż…

There are 3 comments

  1. Mój kod polecający do Folxa: 14047404. Dzięki niemu masz 1 darmowy miesiąc rozmów no-limit oraz pakiet internetu 20 GB. Polecam

    Reply
  2. Kod na darmowy miesiąc: 04433836. Nie ma kodów na dłuższy okres. Kod trzeba podać przed rejestracją.

    Reply

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *