Fitbit prezentuje zegarek – Ionic: Adidas Edition

439 0
Fitbit, jeden z czołowych producentów urządzeń ubieralnych, zaprezentował swój najnowszy zegarek – Fitbit Ionic: Adidas Edition.

Fitbit Ionic Adidas Edition
Fitbit Ionic Adidas Edition

Najnowsze urządzenie producent jest wynikiem partnerstwa marek Fitbit i Adidas. Fitbit Ionic: Adidas Edition to tak naprawdę wzbogacona o dodatkowe funkcje wersja dobrze znanego zegarka – Fitbit Ionic.

Urządzenie zaoferuje nam: długi czas pracy baterii – wynoszący nawet pięć dni, GPS, ulepszoną funkcję ciągłego monitorowania tętna PurePulse, zaawansowane funkcje biegania, takie jak: wykrywanie biegu (Run Detect), automatyczna pauza (Auto-Pause) oraz automatyczne określanie okrążenia (Auto-Lap), szacunkowy wskaźnik wydolności fizycznej VO2 Max, wodoodporność do 50 metrów, automatyczne monitorowanie aktywności i snu oraz dostęp do ponad 400 aplikacji i tarcz zegarka w Fitbit App Gallery.

Jedną z unikatowych cech tego modelu jest dostęp do aplikacji Train, przygotowana przy współpracy z ekspertami od efektywności treningu Adidas. Train to sześć wyświetlanych na ekranie treningów skoncentrowanych na bieganiu. Instrukcje są zawsze dostępne na nadgarstku ćwiczącego i mogą być wykonywane w dowolnym miejscu i czasie, co umożliwia elastyczne włączenie ich do danego planu treningowego. Dostępne ćwiczenia to:

  • Dynamiczna rozgrzewka (Dynamic Warmup) – zwiększa temperaturę ciała i przygotowuje organizm do wysiłku (5 min.)

  • Wysokie tempo (Power Pace) – poprawia elastyczność, siłę i kondycję (10 min.)

  • Trening metaboliczny (Metabolic) – zwiększa szybkość i poprawia przemianę materii (15 min.)

  • Przygotowanie do biegu (Run Activation) – poprawia stabilność bioder, tułowia i ramion (5 min.)

  • Mocne kroki (Strong Strides) – buduje siłę w czasie całego biegu (10 min.)

  • Rozciąganie po biegu (Post Run Stretch) – zapewnia odpowiedni odpoczynek dzięki szybkiemu i łatwemu rozciąganiu kończącemu trening (5 min.)

Zegarek Fitbit Ionic: Adidas edition jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie Fitbit.com i w wybranych sklepach internetowych w cenie 349,95 euro. Zegarek trafi do sprzedaży 19 marca.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *