Finał 8 edycji Mobility Trends zbliża się wielkimi krokami!

608 0
Prestiżowy plebiscyt Mobility Trends organizowany jest od 2010 roku przez MIT MEDIA Group, wydawcę magazynu Mobility. Pokazuje zmieniające się trendy w branży mobilnych rozwiązań, ale przede wszystkim nagradza produkty i usługi, który wyróżniły się na tle konkurencji. Do plebiscytu zgłoszone zostały urządzenia i rozwiązania, które miały premierę w minionym roku. Te, które zdobędą najwięcej głosów konsumentów, otrzymają statuetkę Złoty Bell, przyznawaną na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

Nagrody za 2017 rok zostaną wręczone w 23 kategoriach. W 18 kategoriach laureatów wybiorą konsumenci, którzy do 22 stycznia zagłosują nawww.ankieta.mobilitytrends.pl. Kapituła konkursowa przyzna nagrody zaledwie w 5 kategoriach:  Producent roku 2017,  Operator roku 2017,  Dystrybutor roku 2017, Polska Firma roku 2017,  Człowiek roku 2017.

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Related Post

Kolejne trzęsienie ziemi w T-Mobile

Posted by - 27 lutego 2015 0
Wojciech Pronobis (dyrektor marketingu post-paid), Piotr Chrząszcz (dyrektor departamentu zarządzania kanałami sprzedaży), Christopher Pasek (odpowiadał za strategię cenową) i Michał Piotrowski…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *