Diablo 3 i Fortnite trafią na Nintendo Switch?

656 0
Nintendo Switch niedługo obchodzić będzie swoją pierwszą, dodajmy – niezwykle udaną, rocznicę. Nic zatem dziwnego, że kolejni producenci zwracają uwagę na hybrydową konsolę japońskiego producenta. W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że Blizzard i Epic Games mogą szykować porty swoich przebojów na Nintendo Switch.

Diablo 3

Diablo 3 od Blizzard Entertainment i Fortnite od Epic Games mają w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy zadebiutować na Switchu. informacje takie podał Marcus Sellars, znany właśnie z tego, że regularnie dostarcza ciekawe i trafne branżowe „przecieki”.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Donald Mustard – dyrektor kreatywny w Epic, kilka tygodni temu zdradził, że jego zespół faktycznie jest zainteresowany przeniesieniem Fortnite na Switcha i ma nadzieję, że uda im się to zrealizować.

Najlepsze czasy Diablo 3 już dawno minęły i nie jestem pewien czy Switch naprawdę potrzebuje takich gier, z drugiej strony debiut Fortnite byłby naprawdę dużym wydarzeniem. Dzieło Epic Games to obecnie jeden z najpopularniejszych tytułów sieciowych opartych na rywalizacji pvp, a takich gier na Switchu po prostu brakuje.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *