Destiny 2 – wyciekły informacje na temat kolejnego dodatku!

760 0
Dzięki niefrasobliwości japońskiego i amerykańskiego oddziału Sony poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat kolejnego rozszerzenia do Destiny 2.

Destiny 2 Gods of Mars

Za nami premiera pierwszego, chłodno przyjętego, rozszerzenia do Destiny 2 – „Klątwa Ozyrysa”, a jeśli wierzyć dzisiejszym przeciekom w marcu 2018 na rynku zadebiutuje drugi dodatek – „Gods of Mars”. Cyfrowe sklepy Sony w Japonii i USA zdradziły, że „Bogowie Marsa” zaoferują nam nowe aktywności, wyposażenie, bronie, a co najważniejsze nową lokację – Frigid Vale oraz zupełnie nową frakcję wrogów!

Główna historia skupiać się będzie wokół dobrze znanego sympatykom uniwersum AI – Rasputina, dodatek ma przedstawić nam również nowe nieznane do tej pory postacie.

Jeśli powyższe informacje okażą się prawdziwie to, być może, otrzymamy pierwszy poważny dodatek do Destiny 2. Nowa frakcja wrogów zapowiada się znakomicie, o ile Bungie znowu nie pójdzie na łatwiznę oferując nam już dostępnych przeciwników w nowych wariantach.

Biorąc pod uwagę, że premiera „Gods of Mars” ma nastąpić w marcu, to już niebawem powinniśmy otrzymać pierwsze oficjalne informacje na temat rozszerzenia.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *