Darkest Dungeon otrzyma kolejny dodatek

583 0
Studio Red Hook zapowiedziało właśnie kolejny dodatek do przebojowego Darkest Dungeon. The Color of Madness zainspirowany twórczością Lovecrafta zadebiutuje wiosną 2018 roku.

Najnowszy dodatek przeniesie nas starą farmę Millera, w którą uderzyła tajemnicza kometa. Naszym zadaniem będzie odkrycie co stało się z mieszkańcami farmy. Rozszerzenie wprowadzi do gry:

  • Nowy typ zadania: zgub się w czasie i przestrzeni, konfrontując się z niekończącymi się falami starych i nowych wrogów, zbliżając się coraz bliżej do miejsca uderzenia Komety. Przetrwaj jak najdłużej zdołasz.
  • Nowa frakcja wrogów: zwłoki rodziny Millerów i ich pomocników poruszają się po farmie i okolicach, rozsiewając zgubny wpływ Komety.
  • Potężne przedmioty: Odwiedź Nomad Wagon i wydaj w nim Comet Shards, by zakupić nowe przedmioty z potężnymi funkcjami.

Twórcy zdradzili również, że wersja gry przeznaczona na konsolę Nintendo Switch będzie już w dniu premiery posiadać wydane wcześniej dodatki – „Crimson Court” i „The Shieldbreaker”.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Lenovo TAB3 Business w Polsce

Posted by - 19 maja 2016 0
Lenovo Polska zaprezentowało właśnie nowy tablet Lenovo TAB3 Business. Wyposażono go w system Android 6.0. z pakietem Android For Work, który…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *