Cywilizacja 6: Rise and Fall – twórcy prezentują nadchodzące zmiany

399 0
Premiera pierwszego pełnoprawnego rozszerzenia do najnowszej odsłony Cywilizacji coraz bliżej, z tej okazji twórcy przygotowali krótki filmik podsumowujący nadchodzące zmiany.

Cywilizacja 6: Rise and Fall wprowadzi do gry: osiem nowych cywilizacji, dziewięciu liderów, cudy, jednostki, a także nowe mechaniki rozgrywki. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć zmiany w systemie Wielkich Er, od teraz z początkiem każdej ery postawione zostaną przed nami konkretne cele, po których wypełnieniu rozpocznie się złoty wiek naszej cywilizacji. Jednak jeśli nie uda nam się ich wypełnić to popadniemy w ciemne wieki co negatywnie odbije się na naszym państwie. Co ciekawe jeśli po mrocznych czasach uda nam się od raz wejść w złotą era to ta automatycznie zamieni się w erę heroiczną, która zapewni nam dodatkowe premie.

W „Rise and Fall” zwracać będziemy musieli uwagę na lojalność naszych poddanych, im mniejsza jej wartość tym większe szanse na to, że ludność danego miasta dokona buntu i oddzieli się od naszej cywilizacji. Do gry zawitają również gubernatorzy, nowe postacie, które będą pomagać nam zarządzać poszczególnymi miastami, co więcej w trakcie zabawy będziemy mogli ich rozwijać i ulepszać.

Cywilizacja 6: Rise and Fall zadebiutuje już 8 lutego.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Spada sprzedaż iPada

Posted by - 13 marca 2015 0
Po pięcioletniej obecności na rynku sprzedaży iPadów należy do przeszłości – informuje TVN24 Biznes i Świat powołując się na CNN…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *