CES 2018: Alcatel zapowiada trzy nowe serie smartfonów

562 0
Alcatel postanowił ujawnić w Las Vegas swoje plany na najbliższy rok. Producent przygotuje dla nas trzy nowe serie urządzeń: Alcatel 5, Alcatel 3 i Alcatel 1.

Alcatel 5

Seria 5

W skład serii 5 wchodzić będą najpotężniejsze, flagowe urządzenia producenta. Smartfony z tej serii charakteryzować się będą ekranami o proporcjach 18:9, funkcją rozpoznawania twarzy, a także pojemnymi bateriami.

Alcatel 3

Seria 3

Seria 3 reprezentowana będzie przez urządzenia średniej klasy. Jak zapewnia producent możemy liczyć na smartfony z: dużymi ekranami o wysokiej rozdzielczości i proporcjach 18:9 oraz z podwójnymi aparatami.

Alcatel 1

Seria 1

Seria 1 to głównie budżetowe konstrukcje, które pomimo niskiej ceny również będą mogły liczyć na ekrany o proporcjach 18:9 i funkcję rozpoznawania twarzy.

Opublikowane dzisiaj informacje to tak naprawdę zaledwie przedsmak tego co szykuje dla nas Alcatel. Producent zapowiedział, że więcej konkretów o ogłoszonych dzisiaj seriach poznamy na targach MWC w Barcelonie, które rozpoczną się pod koniec lutego.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

BLU Pure XR zapowiedziany

Posted by - 17 sierpnia 2016 0
Amerykański producent BLU zapowiedział właśnie kolejnego smartfona, BLU Pure XR, który ma posiadać 4GB pamięci RAM. BLU Pure XR będzie…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *