Castle of Heart – kolejna polska produkcja zmierza na Nintendo Switch

265 0
Krakowskie studio 7LEVELS ujawniło datę premiery swojej premierowej gry – „Castle of Heart”, ta ciekawie zapowiadająca się gra platformowa trafi do sprzedaży 23 marca.

„Castle of Heart” to tzw. „action platformer” łączący w sobie najlepsze cechy gatunku i przenoszący znane rozwiązania na zupełnie nowy poziom. Gracze wcielają się w postać rycerza zaklętego w kamień, którego zadaniem jest uratowanie swojej ukochanej oraz odzyskanie ludzkiej postaci, co osiągnie zabijając złego czarnoksiężnika. Bohater musi odbyć podróż od obróconej w kamień wioski, aż po mroczne zamczysko czarnoksiężnika, pokonując po drodze 20 poziomów w 4 zupełnie odmiennych lokacjach. Co ciekawe, zarówno styl wizualny gry, jak również przeciwnicy, z którymi będzie się musiał zmierzyć gracz, zostały zainspirowane słowiańską mitologią.

„Castle of Heart” jest naszym pierwszym autorskim projektem, tym bardziej cieszymy się, że z sukcesem przeszliśmy certyfikację Nintendo i możemy zapowiedzieć datę premiery gry – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7LEVELS.

„Castle of Heart” trafi wyłącznie na hybrydową konsolę Nintendo. Produkcję wyceniono na 14,99 EUR (około 62 złote).

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

TIDAL w Plusie

Posted by - 19 lutego 2020 0
Oferta serwisu muzycznego TIDAL jest już dostępna dla wszystkich abonentów sieci Plus. Teraz mogą go zamówić klienci wszystkich rodzajów usług…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *