Bloober Team z Paszportem Polityki!

525 0
Studio Bloober Team, twórcy takich gier jak „Layers of Fear” czy „Observer”, zostało nagrodzone Paszportem POLITYKI w kategorii „Kultura cyfrowa”.

Jak uznało gremium przyznające Paszporty POLITYKI członkowie krakowskiego studia Bloober Team – Mateusz Lenart, Andrzej Mądrzak oraz Wojciech Piejko otrzymali nagrodę w kategorii „Kultura cyfrowa” za:

Konsekwentne podążanie własną drogą i rzadką umiejętność godzenia twórczych ambicji z realiami trudnego dla wymagających produkcji rynku. Za imponującą, śmiałą artystyczną wizję i jej efektowną realizację w grze „Observer”.

Pozostali nominowani to:

  • Artur Kordas, Jakub Kuć, Gustaw Stachaszewski (Acid Wizard Studio)
  • Wojciech Pazdur (The Farm 51)

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Zabezpiecz PESEL!

Posted by - 14 maja 2020 0
Klienci, którzy zdecydują się na abonament na usługi mobilne w Orange, mogą skorzystać z nowej usługi: Zabezpiecz PESEL. Pomoże im…

Smartwatch dla businesswoman

Posted by - 26 października 2021 0
Choć świat biznesu nadal jest zdominowany przez mężczyzn, od kilkunastu lat rośnie liczba kobiet zajmujących najważniejsze stanowiska w firmach. Coraz…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *