Bayonetta, Zelda i Outlast – Nintendo zapowiada nowości

607 0
The Game Awards to nie tylko rozdanie prestiżowych nagród, ale również znakomita okazja dla twórców do zaprezentowania swoich nadchodzących tytułów. Nintendo nie zwalnia tempa i zapowiedziało kolekcję Bayonetta i drugie rozszerzenia do gry roku 2017 – The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

Już 16 lutego 2018 roku na konsoli Nintendo Switch zawitają dwie pierwsze części Bayonetty. Co więcej zapowiedziano również trzecią odsłonę serii, zmierzającą wyłącznie na hybrydową konsolę Japończyków, w tym wypadku jednak nie poznaliśmy dokładnej daty premiery. Znacznie wcześniej, bo już dzisiaj, możemy sięgnąć po drugie rozszerzenie do najnowszych przygód Linka – The Champion’s Ballad.

To jednak nie koniec wiadomości dla użytkowników najnowszej konsoli Nintendo. Studio Red Barrels odpowiedzialne za stworzenie znakomitego horroru Outlast i jego kontynuacji Outlast 2 zdradziło, że właśnie przygotowują wersję przeznaczoną na Nintendo Switch. Dowiedzieliśmy się również, że studio nie ma w planach DLC do Outlast 2 i woli skupić się na pracach nad kolejną odsłoną serii.

Outlast Switch

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *