Battlefleet: Gothic Armada 2 zapowiedziana! Premiera jeszcze w tym roku na PC

595 0
Focus Home Interactive oraz Tindalos Interactive zapowiedzieli dzisiaj kontynuację gry strategicznej osadzonej w uniwersum Warhammer 40K – Battlefleet: Gothic Armada.

Battlefleet: Gothic Armada zadebiutowała w 2016 roku. Produkcja rzucała nas w sam środek konfliktu pomiędzy czterema znanymi z uniwersum Warhammer’a 40K frakcjami: Imperium, Chaosem, Eldarami oraz Orkami. Podczas rozgrywki wybieraliśmy jedną z flot, w skład której wchodziły najróżniejsze statki kosmiczne.

Jak zapewniają twórcy, w wypadku kontynuacji, możemy liczyć na masę nowości, a gra będzie kontynuacją kompletną. Przed nami zupełnie nowa kampania, większy bitwy, usprawniony multiplayer oraz aż 12 frakcji do wyboru już w dniu premiery.

Więcej na temat produkcji dowiemy się podczas eventu organizowanego przez Focus Home Interactive w dniach 7-8 luty. Wstępna data premiery Battlefleet: Gothic Armada 2 to rok 2018.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Spada sprzedaż iPada

Posted by - 13 marca 2015 0
Po pięcioletniej obecności na rynku sprzedaży iPadów należy do przeszłości – informuje TVN24 Biznes i Świat powołując się na CNN…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *