Azuri Rinox Armor – „płynne szkło” do ochrony ekranów debiutuje w Polsce

430 0
Bezpieczeństwo naszych smartfonów to dla wielu z nas sprawa priorytetowa. Choć na rynku nie brakuje produktów chroniących nasze urządzenia to regularnie pojawiają się ciekawe nowości. Jedną z nich jest Azuri Rinox Armor – specjalny preparat służący do ochrony ekranów urządzeń mobilnych przed zarysowaniami i zabrudzeniami.

Azuri Rinox Armor

Azuri Rinox Armor to nie klasyczne szkło czy folia naklejana na ekran, lecz rozwiązanie w postaci zawierającego ditlenek krzemu (czyli krzemionkę) płynu, który po naniesieniu na ekran błyskawicznie twardnieje tworząc tzw. nano-osłonę i skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzenia, śladami odcisków palców itp.

Atutem jest bardzo łatwe nanoszenie osłony na ekran urządzenia mobilnego – w opakowaniu z Rinox Armor znajdziecie zestaw ściereczek, z których jedna nasączona jest preparatem na bazie krzemionki. Po oczyszczeniu ekranu odpowiednią tkaniną (również dołączoną), należy starannie nanieść ściereczką substancję z nano-osłoną i po odczekaniu dwóch minut wypolerować wyświetlacz. Po tym czasie ekran jest skutecznie chroniony przed uszkodzeniami, zarysowaniami, brudem i bakteriami (zastosowana w osłonie substancja skutecznie ogranicza ich namnażanie).

Sama idea osłony nazywanej niekiedy „płynnym szkłem” znana jest od kilku lat – jednak teraz tego rodzaju produkty są szczególnie przydatne i mają szereg przewag nad tradycyjnymi foliami czy szkłami. Podstawowa polega na tym, że choć oferują podobny poziom ochrony, to są zdecydowanie łatwiejsze w aplikacji.

Azuri Rinox Armor możecie również wykorzystać do mniej popularnego czy niestandardowego sprzętu, na który często trudno jest znaleźć odpowiednio dopasowaną folię czy szkło – zegarków smart, opasek sportowych czy przenośnych konsoli do gier.

Cena jednego opakowania Azuri Rinox Armor to 69 złotych.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Uwaga na podejrzane SMS-y!

Posted by - 21 kwietnia 2021 0
Na skrzynki SMS-owe polskich użytkowników trafiają w ostatnim czasie fałszywe wiadomości o nieodebranych lub zatrzymanych przez służby celne paczkach. To…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *