Allview prezentuje smartfona P6 PRO z funkcją szybkiego ładowania

123 0

Allview P6 PRO

Allview prezentuje smartfona P6 PRO. Wyróżnia go elegancki design, wysoka autonomia baterii, wyjątkowy dźwięk i Tryb Dual Mode 4G.

Przód i tył urządzenia pokryte są szkłem, a jego ramki są lekko zaokrąglone, co sprawia, że P6 PRO można zaklasyfikować do produktów typu premium.

P6 PRO posiada akumulator Sony 3140 mAh, który zapewnia do 392 godzin w trybie czuwania i do 820 minut rozmów. Pomimo tego, że bateria jest bardzo pojemna, smartfon pozostaje smukły i posiada jedynie 8,1 mm grubości. Ładowarka o prądzie ładowania 2A, jak również Tryb Szybkiego Ładowania sprawiają, że urządzenie można naładować w niecałe 2 godziny.

Smartfon oferuje łączność 4G i jest kompatybilny ze standardami TDD i FDD na obu kartach SIM. Szybkość pobierania wynosi do 150 Mbps. Nie bez znaczenia pozostaje też jakość dźwięku podczas rozmów, które dzięki pasywnemu radiatorowi pozbawione są szumów w tle. P6 PRO posiada też duży, podwójny głośnik z dwoma cewkami pracującymi jednocześnie. Smartfon wyposażony jest również we wzmacniacz NXP.

P6 PRO posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280x720px. Dzięki funkcji Inteligentnego Wybudzenia, smartfona można odblokować za pomocą podwójnego tapnięcia, natomiast po narysowaniu kształtu odpowiedniej litery, smartfon przekieruje do pożądanych aplikacji.

Sercem urządzenia jest 64-bitowy procesor Quad Core, który wraz z kartą graficzną Mali T720 zapewnia płynne działanie aplikacji i gier. 8GB pamięci Flash można rozszerzyć za pomocą microSD do 128GB. P6 PRO pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1, Lollipop, dzięki czemu posiada przyjazny interfejs.

Aparat główny 8MP z autofokusem BSI umożliwia nagrywanie wideo i robienie zdjęć w rozdzielczości HD. Apertura f/2.0 pozwala na lepszą wędrówkę światła poprzez czujniki, co oznacza wyraźne, jasne zdjęcia, bez konieczności używania programów do edycji. Aparat główny 5MP zadowoli natomiast wszystkich fanów selfie.

Smartfon Allview P6 PRO dostępny jest od dzisiaj w przedsprzedaży w cenie 699zł. Jego wysyłka rozpocznie się 25 listopada 2015 r. 

źródło: Allview

Related Post

Apple pomoże FBI?

Posted by - 17 stycznia 2020 0
Prezydent USA chce, aby koncern z Cupertino pomógł FBI. Chodzi o odzyskanie danych z urządzeń jednego, ale jakże niestandardowego użytkownika…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *