Allview prezentuje nowe smartfony podczas Mobility Reseller Days 2015

89 0

Allview V2 Viper X

Allview zaprezentowała modele V2 Viper i V2 Viper X, drugą generację smartfonów serii Viper. To urządzenia Dual SIM, które wyróżnia smukły design oraz solidny stelaż, wykonany z magnezu i aluminium.

 

Najnowsze modele pracują na systemie Android Lollipop, który zapewnia płynne działanie aplikacji i posiada przyjazny interfejs. Oba smartfony wyposażone są w kartę graficzną Mali 720 oraz 16GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć do 128 GB za pomocą karty microSD.

2 Viper X jest dostępny w 3 kolorach: białym, niebieskim i perłowo-złotym. Urządzenie posiada zaledwie 7,2 mm grubości. Akumulator smartfona posiada pojemność 3150 mAh, co oznacza 239 godzin użytkowania. Połączenie technologii ACL i wyświetlacza Amoled sprawia, że jego zużycie energii jest znacznie mniejsze.

 

V2 Viper wyróżnia się natomiast młodzieżowym designem i posiada jedynie 7,58 mm grubości. Smartfon wyposażony jest w 64-bitowy procesor Quad Core, dwa mikrofony z funkcją redukcji szumów otoczenia i oferuje łączność 4G na obu kartach SIM, z prędkością pobierania do 150Mbps. Urządzenie posiada 4,7-calowy wyświetlacz HD Amoled o rozdzielczości 1280×720 px.

Allview V2 Viper

 

Smartfon posiada również funkcję podczerwieni i odpowiednią funkcję zdalnego sterowania, dzięki której można kontrolować inne urządzenia domowe. V2 Viper posiada akumulator SDI 2000 mAh, co oznacza 200 godzin w stanie czuwania i 545 minut rozmów. Aparat fotograficzny 8MP posiada filtr UV i lampę LED, podczas gdy przedni – 5MP –  ma wbudowane funkcje, które pozwalają na zrobienie najlepszego selfie.

 

Oba smartfony można kontrolować za pomocą gestów, oba są też wyposażone w system DTS i dedykowane głośniki, funkcję Kameleon, która adaptuje kolory otoczenia do interfejsu oraz Tryb Inteligentnego Oszczędzania Energii.

 

V2 Viper X i V2 Viper są dostępne od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 929 zł i 849 zł. Ich wysyłka rozpocznie się 10 listopada 2015 r. 

 

źródło: Allview

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *