Kamera wyczynowa ThiEYE V5s debiutuje w Polsce

617 0
Portfolio marki ThiEye poszerza się właśnie o kamerę wyczynową V5s, pozwalającą nagrywać obraz w rozdzielczości 4k.

ThiEye V5s  ThiEye V5s

Model ThiEye V5s posiada wodoodporną obudową, która wytrzyma zanurzenie na głębokości aż do 60 metrów, dodatkowo urządzenie spełnia wymogi zgodne z normą IP68, a więc nie są mu straszne kurz i wstrząsy. Kamerka V5s jest kompatybilna z różnorodnymi uchwytami, które można przytwierdzić do roweru, kasku, plecaka czy nadgarstka.

V5s umożliwi nam nagrywanie filmów wideo w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Na uwagę zasługują również: szeroki kąt widzenia 170°, moduł WiFi, czterokrotny zoom optyczny, złącze HDMI oraz dwa przydatne tryby dostępne podczas filmowania – Slow Motion, a także Time Laps. W zestawie znajdziemy trzy wymienne soczewki, pozwalające osiągnąć różnorodne efekty, jak na przykład wzmocnienie kolorów, redukcja odbicia lub ochrona.

„Marka ThiEYE jest już dobrze znana polskim użytkownikom, a jej flagowe modele skutecznie konkurują ze sprzętem wiodących producentów. W mojej opinii o sukcesie zdecydowała kombinacja czynników, takich jak ogromna funkcjonalność, ciekawy design, przystępna cena, a także szeroka gama dostępnych akcesoriów, dzięki którym kamerki mogą być używane praktycznie w każdych warunkach, począwszy od jazdy na rowerze, poprzez nurkowanie, a na skokach ze spadochronem czy wysokogórskiej wspinaczce kończąc” – mówi Karol Cetlin, Product Manager marki w firmie Nelro Data SA, która jest autoryzowanym dystrybutorem asortymentu ThiEYE w Polsce.

Producent wycenił swój sprzęt na niecałe 450 złotych.

ThiEye V5s
ThiEye V5s

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *