P6 Energy od Allview

139 0

P6 ENergy front

Allview wprowadził na polski rynek smartfon P6 Energy.

P6 Energy bok

Posiada akumulator 5000 maAh, procesor Quad Core, 1 GB pamięci RAM, 5-calowy wyświetlacz, rozdzielczość 1280×720 px i dwie kamery: 8 i 2 MP.  Smartfon posiada akumulator o pojemności 5000 mAh, co pozwala mu na pozostanie w stanie czuwania do 500 godzin/21 dni. P6 Energy może być również wykorzystany jako power bank za pomocą kabla OTG. Dodatkowo, urządzenie posiada aplikację Hot Knot, dzięki której można szybko przesyłać pliki. Wystarczy jedynie zbliżyć do siebie ekrany dwóch telefonów.                Allview P6 Energy posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 px, co zapewnia dokładne i szczegółowe odwzorowanie obrazów. Dzięki systemowi Android  4.4.2 KitKat i procesorowi Quad Core, smartfon poradzi sobie w każdej sytuacji. Wspierany jest przez 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć kartą microSD o pojemności do 32 GB.

P6 Energy 1

P6 Energy wyposażony jest w dwie kamery, przednią 2 MP i tylną 8 MP. Aparat główny posiada Autofokus, lampę LED i nagrywa filmy w formacie Full HD. Dodatkowo, posiada ciekawe funkcje, jak HDR, Beauty Face, gumkę i wykrywanie twarzy.  Smartfon posiada również Wi-Fi Direct i wyświetlacz Wi-Fi, dzięki czemu zawartość urządzenia można obejrzeć na ekranie TV. Smartfon może być też kontrolowany za pomocą gestów, dzięki którym można między innymi uruchomić funkcję Wiadomości i Muzyki.            

P6 Energy 2

 

P6 Energy dostępny jest w sprzedaży w cenie 799 zł.

źródło: Allview

P6 Energy tył

P6 Energy przód

 

Related Post

Nowe Galaxy od Samsunga

Posted by - 9 stycznia 2015 0
Samsung poinformował, że smartfony GALAXY E7 i GALAXY E5 zadebiutują na rynku w Indiach. GALAXY E7 iGALAXY E5 stworzono z…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *